KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7843218
nr 784 3218
Blandteknik
103 x 56, Kina, löst blad
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 22 oktober 2012
kl 19:47:30
800 kr
500 kr
800 kr